Rehabilitacja

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj
Zabiegi rehabilitacyjne

Na terenie Villa Barbara działają profesjonalne gabinety rehabilitacyjne. Z ich usług korzystają od lat zarówno osoby przebywający na turnusach rehabilitacyjnych i pobytach zdrowotnych, jak również mieszkańcy Jaworza i okolic.

Zapraszamy od 7.00 do 15.00. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną – 33 817 23 00.

lines
Zabiegi rehabilitacyjne Zabiegi rehabilitacyjne Zabiegi rehabilitacyjne
TURNUSY REHABILITACYJNE

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne do VILLA BARBARA.
Organizujemy zarówno turnusy prywatne Akademia Zdrowia jak i turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Specjalizujemy się między innymi w rehabilitacji schorzeń osób z dysfunkcją narządu ruchu (w tym również osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), ze schorzeniami układu krążenia, układu oddechowego, układu pokarmowego, ze schorzeniami metabolicznymi, cukrzycą, wadami postawy, ze schorzeniami neurologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, chorobami reumatycznymi, z nadwagą i otyłością oraz kobiet po mastektomii.

lines
TURNUSY REHABILITACYJNE TURNUSY REHABILITACYJNE TURNUSY REHABILITACYJNE
AKADEMIA ZDROWIA

Akademia Zdrowia – prywatny turnus rehabilitacyjny, to pakiet pobytowy, połączony z bogatym programem zajęć ruchowych i atrakcyjną ofertą zabiegów. Gwarantujemy doskonały wypoczynek w przepięknej okolicy i lepsze samopoczucie na wyciągnięcie ręki.

Klimat Jaworza oraz posiadana baza zabiegowa sprzyja leczeniu schorzeń:

  • reumatologicznych,
  • zespołów bólowych kręgosłupa,
  • narządu ruchu,
  • górnych dróg oddechowych
  • oraz innych schorzeń cywilizacyjnych.
lines
AKADEMIA ZDROWIA AKADEMIA ZDROWIA AKADEMIA ZDROWIA
Basen

VILLA BARBARA dysponuje krytym basenem o wymiarach 12,5 x 7 metrów i głębokości 1,40 m.

Na basenie nie ma zapewnionej opieki ratownika, korzystanie odbywa się na wyłączną odpowiedzialność gości ośrodka.

lines
Basen Basen
Zdrowe odchudzanie

O odchudzaniu napisano już prawie wszystko. Wszystkie osoby, które chcą nie tylko czytać, ale przede wszystkim działać, zapraszamy do nas! Osobom, które chcą zadbać o zdrowie poprzez pozbycie się zbędnych kilogramów w sposób przyjemny i bezpieczny, proponujemy  pobyty odchudzające, w których kluczową rolę odgrywa DIETA – AKADEMIA XXL (dieta 1500 kalorii). Dieta jest opracowana przez dietetyka, składa się z 5 posiłków dziennie. Równie ważnym elementem pobytów odchudzających są wspomagające utratę wagi ZABIEGI REHABILITACYJNE. Nie tylko pomagają zredukować masę ciała, ale jednocześnie poprawiają kondycję fizyczną i samopoczucie i wygląd. No i RUCH – niezwykle istotny elementem w procesie odchudzania – przyjemny Nordic Walking po Jaworzu, ogólnousprawniające zajęcia grupowe na basenie i sali gimnastycznej.

lines
Zdrowe odchudzanie Zdrowe odchudzanie